T

Trabzon Butik Otelleri

Trabzon Butik Otelleri

Tabzon butik otelleri , huzur dolu sakin ortamı ile gelen bütün misafirlerini memnun ediyor. Trabzon butik otel tesislerinin birçoğu tabiat ananın güzelliğiyle uyumlu olarak tarihi değere sahip ahşap evlerden oluşuyor. Geniş ve ferah odalara sahip butik otellerde konakladığınız vakit vakitsizce evinizdeki rahatlığı otel odanızda da bulabilirsiniz.


Aile ısısı ile müşterilerini ağırlayan butik otellerin yanı sıra profesyonel hizmet zihniyeti benimsemiş konaklama tesis seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Butik otel tesislerde genelde uydu televizyon, eşya dolabı, klima, mini bar, özel banyo ve duş, şahsi kozmetik bakım ürünleri temin ediliyor. Çoğu butik otelde 7/24 kesintisiz olarak internete erişim sağlayabilir ve otelin resepsiyon hizmetinden yararlanabilirsiniz.


En İyi Trabzon Butik Oteller

Doğa ile iç içe kültürel ve tarihi güzelliklerin bir arada bulunduğu bir tatil planı düşünüyorsanız Trabzon kentini ziyaret edebilirsiniz. Şehrin yoğun karmaşasından uzakta sessiz ve huzurlu bir tabiata uyanabilir, yöresel Karadeniz kahvaltıları ile güne başlayabilirsiniz. En iyi Trabzon butik oteller ile konaklayacağınız vakit çoğu avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu avantajlı fırsatlar ve butik otellerin özellikleri şu şekildedir:


Manzaralı ve balkonlu odalarda bütün gün tabiatın size sunmuş bulunduğu güzelliklerle iç içe olabilirsiniz.

Yöresel mutfağı ve tabiat konsepti tam hizmet veren konsept otel tesislerinde kendinizi Trabzon'un içlerinden gelen bir Karadenizli gibi hissedebilirsiniz.

Oturma alanına sahip odalar çoğu lüks butik otellerde yer alıyor. Bunlardan biri de Fengo Butik Otel olduğunu unutmayın. Kalabalık dost grubunuzla konaklayacağınız tatilde, odanızda rahat ve eğlenceli vakitlar geçirebilirsiniz.

En iyi butik otel işletmelerinin bazılarında odalarda özel banyolar da yer alıyor. Odada yer alan özel spa küveti ile dilediğiniz vakit keyif yaparak günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Fengo Butik Otel olarak bu konuda çok iddialı olduğumuzu ifade etmek lazım.

Ütü ve ütü masası gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Karadeniz manzarasına sahip otellerin yanı sıra dağ ve bahçe manzaralarının bulunduğu bölgelerde konumlanmış hizmet niteliği yüksek butik otel işletmelerini tercih edebilirsiniz.

Yılın her devresi yoğun ilgi odağı olan Trabzon tatilinize gelmeden evvelce erken rezervasyon işlemleri ile size en ideal konaklama tesisini tercih edebilirsiniz.


Trabzon Butik Otel Fiyatları

Butik oteller kentin merkezinde ya da değişik noktalarda konaklama hizmeti sunuyor. Tatilinizi planlarken tabiat ile iç içe olan butik otellerini ya da merkezde yer alan butik otel seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Trabzon butik otel fiyatları senenin her devresi ziyarete gelen yerli ve yabancı misafirlerine ideal fiyatlar sunuyor. Geniş bir konaklama yelpazesi olan Trabzon'da dilediğiniz hizmet çeşidine ve niteliğine ideal konforlu bir işletme bularak huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Butik otel tesislerinin fiyatları genel olarak şehirdeki konuma ve otellerin yapısında müşterilerine sundukları hizmet niteliği ve hizmet çeşitliliğine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.


Tesiste konakladığınız süre zarfında yararlanabileceğiniz açık büfe akşam yemeği, masaj, spa, ulaşım aracı gibi ücretli hizmetler de oda fiyatına dahil ediliyor. Aynı vakitte otellerin kendi bünyelerinde sunmuş bulunduğu bedava hizmetler de fiyat değişiklikleri olabiliyor.


Tatile gelen her müşteri amacıyla çözüm seçenekleri ve hizmet detaylılığı barındıran butik otel tesislerinde aradığınız güvenilir ve huzurlu ortamı bulabilirsiniz. Tecrübeli ve kaliteli bir hizmet misyonunu benimsemiş olan butik oteller, kenti ziyarete gelen turistler doğrulusunda sık sık tercih edilen konaklama tipleri arasında. Yapacağınız erken rezervasyon işlemleri yardımıyla tatil planınıza bir ismim daha yaklaşırken aynı vakitte erken rezervasyonun indirimli fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.


Peki Trabzon Gezilecek Yerler Açısından Zengin Mi?

Bu sorunun yanıtını peşinen cevaplamak kadar kolay bir şey yok. Doğal güzellikleri ile Karadeniz'in incisi olan Trabzon'da görmeye değer çok sayıda naturel güzelliklerin yanı sıra tarihi güzellikler de yer alıyor. Şehrin her noktasını gezerken temiz oksijen havasını çekerken, tarihin izlerini de sokaklarda hissedebilirsiniz. Trabzon butik otelleri en ideal fiyatlarla her bütçeye kaliteli hizmet sağlarken aynı vakitte müşterilerinin kenti daha iyi keşfetmesi amacıyla de detaylı ekstra hizmetler sağlıyor. Bu ekstra ücretli hizmetlerin arasında günübirlik gezi turları amacıyla ulaşım araçları da yer alıyor. Günübirlik ya da birkaç saatliğine gezintiye çıkabilir, gün sonucunda bütün yorgunluğunuzu otel odasında atabilirsiniz. Trabzon'da görmenizi tavsiye ettiğimiz hem tarihi hem de naturel güzelliklerin bulunduğu gezilecek yerler listesini sizin amacıyla şu şekilde hazırladık:

Sümela Manastırı

Trabzon Müzesi

Uzungöl

Atatürk Köşkü

Trabzon Kalesi

Ayasofya

Zağnos Vadisi

Çal Mağarası

Garaster Yaylası

Boztepe

Tüm bu yerlerin yanı sıra Şekersu Yaylası, Solma Yaylası, Mavura Yaylası, Kiraz Yaylası, Lapazan Yaylası ve Trabzon'un birbirinden eşi benzeri olmayan çoğu yaylasını detaylı ilçelerinde günübirlik olarak keşfe çıkabilirsiniz. Yayların temiz havasının yanı sıra deniz tatili gerçekleştirme isteyen tatilciler amacıyla ise yaz mevsimlerinde denize girebilecek plajlar yer alıyor.


Şehrin temiz oksijen havasının yanı sıra yaz aylarında Trabzon'a gelerek Karadeniz'in sularına kendinizi bırakabilir, güneşlenebilir, sahilin kenar şeridinde yer alan restoranlarında hoş vakit geçirebileceğiniz akşam yemekleri yiyebilirsiniz.


Bu ve buna benzer konulara ilişkin bilgi almak için WhatsApp Hattı'mıza yazabilir ya da arayabilirsiniz: 

+90 539 618 88 61